Sieradzka Telewizja Regionalna

Styczeń 23 2018 18:19:48

stat4u
Powrót na początek strony
STRASZYŁO W ZSP NR 2 W SIERADZU
Czy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Sieradzu straszy? Straszy, ale tylko trochę i na wesoło. Po raz trzeci uczennice technikum fryzjerskiego przygotowały stylizacje na Halloween. To okazja do nauki charakteryzacji i układania fryzur, o które coraz częściej proszą klienci.
MIKRO ŚWIATY W BIBLIOTECE
W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu spotkań z niezwykłymi ludźmi było już bardzo wiele. Na wystawach swoje prace prezentowali różni artyści. Jednak takiej wystawy jeszcze nie było – tym razem sieradzka książnica zaprasza do „Magicznego świata miniatur”. Świat w skali 1 do 12 stworzyła znana w Sieradzu stomatolog, Marta Szyfer-Dopadlik.
OBRAZY PAMIĘCI W SIERADZKIM BWA
Sieradzkie Biuro Wystaw Artystycznych zaprosiło miłośników sztuki do podróży w poszukiwaniu piękna zamkniętego w szczególe. To poszukiwanie połączyło troje artystów – Urszulę Ślusarczyk, Dariusza Mląckiego i Łukasza Gila. Łączy ich również odrzucanie zbędnego sztafażu, by postawić widza przed czystymi „Obrazami pamięci”.
Wiktoria w CIK
Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu po raz kolejny promuje młodą kaliską artystkę. Tym razem swoje prace prezentuje Wiktoria Przybecka.
SIERADZKI PCHLI TARG 2017
Cuda, cudeńka kupisz pan w Sieradzu – można było tak powiedzieć, spacerując po sieradzkim Rynku. Kolekcjonerzy dopisali, mimo że padał deszcz. Dopisali również sieradzanie, którzy chętnie podziwiali porcelanę, obrazy, stare meble, monety i wiele innych przedmiotów, które można zbierać.
ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO SIERADZ 2017 sieradzkatv
Święto Wojska Polskiego. 97. rocznica Bitwy Warszawskiej. Sieradz, 15 sierpnia 2017.
MAGDALENA WASYLIK NA SIERADZ OPEN HAIR FESTIVAL`2017
SIERADZ OPEN HAIR FESTIVAL`2017. Koncert Magdaleny Wasylik z zespołem JAZZ SURPRISE w składzie : Maciej Strzelczyk – skrzypce; Piotr Rodowicz – kontrabas; Michał Milczarek – gitara.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,738,018 unikalnych wizyt